Nikola

Za Univerzitu Hradec Králové

HRADEC-UHK-kralovna
Ahoj! Mé jméno je Nikola a jsem studentkou 2. ročníku peďáku na UHK, kterou letos budu reprezentovat jako kandidátka na královnu Majálesu. Mezi mé silné stránky patří komunikativnost a přijímat život s humorem. Můžete mě potkat u dortíku s dobrým kafem, ale také na sportovních akcích, kde zkouším nové výzvy. Také se ráda bavím a poznávám nová místa a jídla. Občas mě můžete potkat jakožto vzorného studenta na baru, ale to opravdu VÝJIMEČNĚ ! Tak doufám, že dorazíš na naše akce a společně si připijeme!
Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2024?

Troufám si říct, že jsem přeborník v degustaci vína a ochutnávání dobrého jídla, tak jak se na královnu sluší a patří. Dále jsem veselá a usměvavá a myslím si, že úsměv dokáže vyléčit nejednu špatnou náladu!

Co pro tebe znamená Hradec a čeho si na městě nejvíc vážíš?

Do Hradce jsem se zamilovala ještě předtím, než jsem tu začala studovat. Bylo to mé vysněné město a předčilo všechna má očekávání. Znamená pro mě druhý domov, kde jsem poznala spousty inspirativních a skvělých lidí. Studium, které mě baví, naplňuje a nabízí spousty možností. Líbí se mi, že Hradec vzkvétá v kulturních i sportovních akcích a je stále co navštěvovat. Takže nesmírné díky!

Je ještě něco co bys nám chtěla sdělit?

Přijď si to s námi užít!

Majáles má skvělé partnery!