Majálesový věrnostní klub

Staň se členem a pro sebe a své blízké získáš nejvýhodnější vstupenky. Navíc můžeš čerpat hlavní klubovou výhodou — pivo zdarma.

cik-cak-klub-01

Už na letošním Majálesu na tebe čeká první pivko zdarma

Majálesový věrnostní klub funguje na jednoduchém principu - za každý rok, který se zúčastníš, ti roste věrnostní pivní odměna. Tedy - první rok dostaneš na Majálesu 1 pivo, další rok 2 piva a třetí rok 3 piva zdarma! A každý další rok pořád 3 piva zdarma za tvou účast. Navíc máš přístup pro sebe a své přátele ke zvýhodněným klubovým vstupenkám. Komu ještě nebylo 18, čerpá místo pivní odměny nealko drinky.

cik-cak-klub-02

Registrace je on-line a zdarma

Abys mohl čerpat klubové výhody a nejvýhodnější vstupenky, zaregistruj se ve formuláři níže na této stránce. Zvýhodněné klubové vstupenky můžeš zakoupit i pro své přátele, ale pokud mají i oni čerpat tekuté odměny, musí být oni sami registrovaní v klubu.

cik-cak-klub-03

Na majáles si vezmeš občanku nebo jiné ID

Pro tvou identifikaci, před vyzvednutím své odměny, si na Majáles musíš vzít sebou občanku, řidičák, ISIC, nebo jinou uznatelnou ID kartu s tvojí fotografií. Vyhledáš stánek majálesového věrnostního klubu a tam ti vydají kupony na vybrání tvých odměn.

Registrace do Majálesového věrnostního klubu

Data odeslaná ve formuláři musí být pravdivá. Při identifikaci v místě akce budou ověřována oproti předložení platného ID typu jako občanka, řidičák nebo ISIC.

Osobní údaje

Adresa bydliště

Vyber svou aktuální školu

Vyplň krátkou anketu

Na který Majáles letos půjdeš? *

* Povinné položky

Majáles má skvělé partnery!