Tomáš

Za Univerzitu Hradec Králové

HRADEC-UHK-kral

Zdarec, jsem Tomáš, ale ani máma mě tak neoslovuje. Většina lidí mi spíš říká Čáp/Čip/Žabec. Studuju třetím rokem ekonomiku a management na FIMce a jsem letošní kandidát na krále za UHK. Během studia se mi už podařilo stát se šampionem v šipkách a lasergame, tak bych to teď rád dotáhl na nejvyšší úroveň a stal se králem. Kvůli této hodnosti se učím exovat pivo, abych mohl UHK dobře reprezentovat na soutěžích proti ostatním univerzitám. Doufám, že to utrpení bude stát za to, protože exování fakt nenávidím! Těším se, až se potkáme na některé z akcí, nebo na Majálesu, a dáme si spolu pivko. Pac a pusu, Čáp.

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2024?

Máma mi pořád říká, že by už chtěla abych si našel holku, tak jsem se rozhodl ji udělat radost a rovnou si najít královnu. A taky mám už asi 2 roky na prsu vytetovanýho krále žabáka s královskou korunou a pláštěm, což rozhodně není náhoda.

Co pro tebe znamená Hradec a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Hradec je pro mě nový domov. Během studia jsem si to tu tak oblíbil, že jsem se rozhodl, že tu i po studiu chci zůstat. Vážím si tu nejvíc toho, že je to opravdu krásné město plné úžasných lidí, což se například o Pardubicích říct nedá.

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit?

V peněžence nosím snubní prsten velikost 54, tak pokud ho fituješ, tak se mi ozvi do DM @zabak378!

Rád bych tě pozval na:
Majálesový Průvod

Uvidíme se v majálesovém studentském průvodu - ten vyráží z centra Hradce (Baťkova náměstí) v hlavní den oslav až k místu konání Majálesu!

Podívej se, jaká atmosféra tě čeká!

Majáles má skvělé partnery!