Majáles se stěhuje do Parku 360

Nový areál nabídne 2x více prostoru pro návštěvníky, hlídané parkování přímo u areálu a kyvadlovou dopravu pro Hradečáky.

Máme skvělou zprávu k Hradeckému Majálesu 2024 - vzhledem k neutěšenému stavu podloží na prostoru u Piletického potoku, kde jsme zahnízdili v letech 2022 a 2023, jsme se rozhodli přestěhovat do nového a výrazně lepšího prostoru - Parku 360.

Už v loňském roce jsme velmi těsně vymanévrovali přívalové deště týden před akcí - když jsme přijeli stavět festival, byl Pileťák jeden velký rybník. Měli jsme kliku a s určitými omezeními se to nakonec zvládlo, ale prostor pro návštěvníky se různými rybníčky zmenšil a na akci tak bylo ve zbývajícím místě přelidněno. Letos je situace zatím ještě horší a tentokrát už to riskovat nemůžeme.

Nový areál nabídne 2x více prostoru pro návštěvníky, hlídané parkování přímo u areálu a kyvadlovou dopravu pro Hradečáky, pokud by se náhodou nevydali z centra s námi pěšky velkým majálesovým průvodem (ten bude letos obvzláště libový!). Celkově nám nový areál umožňuje postavit opravdu dospělé zázemí s mnoha praktickými a příjemnými službami.

E-maily i telefony (u těch, kdo znají osobně pořadatele) nám už měsíc kolabují pod náporem s dotazy na to, jak by se daly sehnat vstupenky, když je vyprodáno.

Díky přesunu do nového areálu můžeme přidat ještě malou kapacitu vstupenek navíc, ale počet je limitovaný tak, abyste se v novém prostoru cítili opravdu dobře.

Přidané lístky získáte na této adrese: PROGRAM & VSTUPENKY

Těšíme se na vás, čeká nás skvělý ročník!

cl-park360-pop
cl-park360-rap

Majáles má skvělé partnery!