Jsme zpátky!

Hradecký Majáles se vrací po vynucené dvouleté odmlce v plné síle!

KONEČNĚ!!!

Milovaný Hradecký bude v tradičním jarním termínu! Je to sotva pár dní, co vláda potvrdila ukončení veškerých kapacitních omezení od března 2022 a my s radostí můžeme potvrdit, že se letošní Hradecký Majáles 30. dubna 2022 uskuteční!

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY NA ROČNÍK 2020 A 2021 ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI BEZ NUTNOSTI VÝMĚNY!

Budou to 3 roky od posledního Majálesu (duben 2019) a celé to odbobí různě zasáhlo a proměnilo životy podstatné většiny z nás. Mnozí z těch, kteří kandidovali na krále a královnu už mají studia ukončená :) a stejně tak někteří členové týmu se museli začít věnovat jiným aktivitám. To podstatné jádro ale zůstalo a my nyní povoláváme všechny příznivce, aby se podle možností a chuti zapojili do týmu a připravili s námi tento "navazující" ročník, aby ho s námi vyladili k maximální spokojenosti všech a Majáles pokračoval v tradici nejoblíbenějšího jarního festivalu.

CO SE BUDE DÍT?

Do 15. března znovu otevřeme předprodej na letošní ročník. Množství vstupenek také bude k dispozici přes naše majálesové agenty!

Se spuštěním předprodeje odhalíme potvrzený program pro letošní ročník. V tomto byla ta 2 letá pauza nejnáročnější, ale ... podařilo se OPĚT připravit ten nejnašlapanější možný line-up, jaký byl k dispozici.

Nyní se plně věnujeme obnovováním spoluprací s různými studentskými spolky, aktivitami ale i partnery, kteří budou mít zájem letošní Majáles podpořit.

Zájemci o spolupráci, stánkový prodej nebo vlastně jakékoliv dotazy - využijte formulář níže.

Chceme vám poděkovat za obrovskou trpělivost, která bude nyní odměněná skvělým Majálesem!

Těšíme se na Vás!

Tým Majáles

Majáles má skvělé partnery!