Studenti VLF
na Majáles!

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři!
Vítej na naší stránce, spolubojovníku! Chceš zažít akční měsíc plný zábavy? S námi se určitě nudit nebudeš! Více aktivit, více zábavy a taky více zážitků! To všechno ti nabídne letošní Majáles s Univerzitou obrany, kterého se můžeš zúčastnit společně s našimi kandidáty na Krále a Královnu a jejich družinou.

Vstupenky na Majáles od VLF

Úvod-fotka (1)
Zelený gumy ? Tak to určitě nejsme… Přijď se o tom přesvědčit!

PETR JANOŠ
koordinátor studentských aktivit VLF

Letošní akce širšího programu
 

cc-praha-kralovskaparty

20.3. - Královská losovačka

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

(neuvěříte, ale v BRNĚ) od 18:00 - Zahajovací akce královského klání roku 2024. Studenty z brněnských, pražských, hradeckých a ostravských univerzit čeká nadupaný program, kde soutěživost rozhodne o tom, kterou kapelu si vylosují do majálesového průvodu. Jedinečný večer, na který se rozhodně nezapomene!

cc-praha-stavbamajky

2.4. - Stavění Májky

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Masarykovo náměstí od 17:00 - Zažij nezapomenutelnou oslavu jara a studentství! Přidej se ke studentům hradeckých univerzit a doraž na slavnostní vztyčení a křest tradiční majálesové májky! Pořádnou párty na Masarykově náměstí budou mít na svědomí kandidáti na krále a královnu majálesu společně se svými družinami.

cc-brno-studentkapely

9.4. - Majáles Bands

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

AC Klub od 19:00 - Tvoříme dějiny a vybíráme budoucí headlinery Majálesu ze studentských kapel. Přijď podpořit svého favorita na našlapané klubové finále a dej mu svůj hlas v soutěži o ceny, které vystřelí jeho kariéru na nový level. Kromě koncertu kapel se ale chystá i sakra dobrá party! S každým vypitým drinkem podpoříš svou univerzitní družinu na cestě za vítězstvím v majálesovém boji!

RUN FOR LIFE

15.4. - Run for life (LFHK)

Šimkovy sady v 16:00 - Další ročník legendárního běhu je zpět! Za účasti představitelů lékařské i farmaceutické fakulty proběhne závod o putovní pohár. Která fakulta ho získá? O tom rozhodne počet závodníků z jednotlivých fakult! Moc rádi přivítáme i všechny zájemce z řad veřejnosti. Chceš pomoci druhým a zároveň udělat něco pro sebe? Tak si přijď zaběhat na benefiční běh Zachraň život během!

TUU5ac700_225140_3660950

19.4. - Hradec na bruslích

Ulrichovo náměstí od 17:30 - Legendární jízda na bruslích Hradcem se vrací v plné polní! Nasaď brusle a pojď si užít unikátní jízdu uzavřenými hradeckými ulicemi. Čeká tě příjemná trasa, kterou zvládne opravdu každý.

cc-hradec-pruvod

20.4. - Majálesový průvod

U Pileťáku od 10:30 - Majálesový průvod otevírá velkolepé zakončení měsíce studentských oslav - Hradecký Majáles Open-Air 2024. Kandidáti na Krále a Královnu s hradeckými studenty připraví alegorické vozy s top kapelami naší scény. Společně projedou Hradcem od Pileťáku až k Parku360, kde otevřou brány Majálesu. Obleč se do barev své univerzity, střední školy, nebo sám za sebe a vyraž s námi v sobotu dopoledne vytvořit největší majálesový průvod, který Hradec zatím zažil!

Kandidátka na královnu VLF

SÁRA SVOBODOVÁ - Ahoj, jmenuji se Sára a studuji všeobecné lékařství na Univerzitě obrany. Má touha stát se královnou Majálesu byla vždycky silná, tak proč to neudělat oficiální? Chceš se o mně dozvědět více, tak mě sleduj na instagramu – @kralovnavlf.

Hlasuj pro mě!

Sára_web
Až ti bude nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.

SÁRA
kandidátka na královnu Majálesu za VLF

Kandidát na krále VLF

RENÉ NOVOTNÝ - Ahoj, mé jméno je Renda a studuji stomatologii na Univerzitě obrany. Zároveň jsem úspěšný podnikatel, který ti rád pomůže ztrojnásobit svoje příjmy. Pokud tě zajímají další podrobnosti o mé životní cestě, sleduj mě na instagramu – @kralvlf.

Hlasuj pro mě!

Renda_web
Mám na tebe dotaz, chceš být vítěz nebo lofas?

RENDA
kandidát na krále Majálesu za VLF

VLF_úvod

Vzpomínky na účast VLF týmu z minulých Majálesů

Hradecký Majáles je pro naši univerzitu každoroční samozřejmostí. Máme za sebou již nemalou šňůru úspěchů, nicméně tento rok Vám toho nabídneme mnohem víc! Pravidelně volíme a vysíláme zástupce za Vojenskou lékařskou fakultu, kteří se spolu s družinou účastní Soutěže studentských kapel, různých menších akcí a také majálesového průvodu, který je završen hudebním festivalem. Ve stanovém městečku předvádíme ošetření raněných vojáků v poli a jejich následnou zdravotnickou péči, dále ukazujeme vojenskou techniku a výbavu zdravotníka AČR.

Majáles má skvělé partnery!