Studenti FVZ
na Majáles!

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři!
Vítej na naší stránce, spolubojovníku! Chceš zažít akční měsíc plný zábavy? S námi se určitě nudit nebudeš! Více aktivit, více zábavy a taky více zážitků! To všechno ti nabídne letošní Majáles s Univerzitou obrany, kterého se můžeš zúčastnit společně s našimi kandidáty na Krále a Královnu a jejich družinou.

Vstupenky na Majáles od FVZ

zahlavi-skol-unobhk
Zelený gumy ? Tak to určitě nejsme… Přijď se o tom přesvědčit!

PETR JANOŠ
koordinátor studentských aktivit FVZ

Letošní akce širšího programu
 

cc-praha-kralovskaparty

22.3. - Královská losovačka

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

(neuvěříte, ale v BRNĚ) od 20:00 - Zahajovací akce královského klání roku 2023. Studenty z brněnských, pražských, hradeckých a ostravských univerzit čeká nadupaný program, kde soutěživost rozhodne o tom, kterou kapelu si vylosují do majálesového průvodu. Jedinečný večer, na který se rozhodně nezapomene!

cc-brno-studentkapely

4.4. - Majáles Bands

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

AC Klub od 19:00 - Tvoříme dějiny a vybíráme budoucí headlinery Majálesu ze studentských kapel. Přijď podpořit svého favorita na našlapané klubové finále a dej mu svůj hlas v soutěži o ceny, které vystřelí jeho kariéru na nový level. Kromě koncertu kapel se ale chystá i sakra dobrá party! S každým vypitým drinkem podpoříš svou univerzitní družinu na cestě za vítězstvím v majálesovém boji!

cc-praha-stavbamajky

12.4. - Stavění Májky

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Masarykovo náměstí od 17:00 - Zažij nezapomenutelnou oslavu jara a studentství! Přidej se ke studentům hradeckých univerzit a doraž na slavnostní vztyčení a křest tradiční majálesové májky! Pořádnou party na Masarykově náměstí budou mít na svědomí kandidáti na krále a královnu majálesu společně se svými družinami.

cc-brno-charitativni-beh

17.4. - Run for life

Lékařská fakulta UKHK od 16:00 - Další ročník legendárního běhu je zpět! Za účasti představitelů lékařské i farmaceutické fakulty proběhne závod o putovní pohár. Která fakulta ho získá? O tom rozhodne počet závodníků z jednotlivých fakult! Moc rádi přivítáme i všechny zájemce z řad veřejnosti. Chceš pomoci druhým a zároveň udělat něco pro sebe? Tak si přijď zaběhat na benefiční běh Zachraň život během!

cc-hradec-brusle

21.4. - Hradec na bruslích

Ulrichovo náměstí od 17:30 - Legendární jízda na bruslích Hradcem se vrací v plné polní! Nasaď brusle a pojď si užít unikátní jízdu uzavřenými hradeckými ulicemi. Čeká tě příjemná trasa, kterou zvládne opravdu každý.

cc-hradec-pruvod

22.4. - Majálesový průvod

Baťkovo náměstí od 10:00 - Majálesový průvod otevírá velkolepé zakončení měsíce studentských oslav - Hradecký Majáles Open-Air 2023. Kandidáti na Krále a Královnu s hradeckými studenty připraví alegorické vozy s top kapelami naší scény. Společně projedou Hradcem z Baťkova náměstí až za Pileťák, kde otevřou brány Majálesu. Obleč se do barev své univerzity, střední školy, nebo sám za sebe a vyraž s námi v sobotu dopoledne vytvořit největší majálesový průvod, který Hradec zatím zažil!

Kandidátka na královnu FVZ

NIKOLA KUBÍČKOVÁ - Čauky, jmenuji se Niki a studuji Zdravotnického záchranáře na Univerzitě obrany. Jsem závislá na adrenalinu, proto ráda lozím po skalách, potápím se, účastním se OCR závodů,… ovšem bez fotky na památku to není ono. Dojdi na Pileťák se vyfotit se mnou a mojí družinou i Ty, a buď tak součástí fantastické Majálesové jízdy!

Hlasuj pro mě!

fotosite23-kralovna-unobhk
Život se má prožívat a ne přežívat

NIKI
kandidátka na královnu Majálesu za FVZ

Kandidát na krále FVZ

MATYÁŠ HONZÍK - Nazdar! Já jsem Maty a studuji Zdravotnického záchranáře na Univerzitě obrany. Už jako malej kluk jsem chtěl být voják a běhat po lese se zbraní, ale úplně nejvíc ze všeho mě fascinovaly sanitky. Králem se nestaneš, ale narodíš a ať si kdekoliv, dokud budeš se mnou, jsi bez pochyby v bezpečí.

Hlasuj pro mě!

fotosite23-kral-unobhk
Život je příliš krátký, proto “Carpe diem”!

MATY
kandidát na krále Majálesu za FVZ

A tohle je neuvěřitelný program letošního Majáles Open-Airu

Hradecké oslavy vyvrcholí
v sobotu 22. dubna
:

od 10:00 - majálesový průvod centrem Hradce
od 12:00 - Majáles Open-Air u Pileťáku (ul. Ak. Bedrny)
 

posmock-hradec-mob posmockup-hradec

My ještě máme vstupenky
na Majáles Open-Air!

 
Nákupem této edice podpoříš financování našeho studentského týmu a aktivit širšího programu, průvodu a zóny v rámci Majálesu - a za to ti mockrát děkujeme!

vstupenka-ambis

Vyber typ a počet vstupenek:

Jdu s rodiči
6–12 let ?
399 Kč
Studuji ZŠ, SŠ
13–17 let ?
599 Kč
Studuji na SŠ, VOŠ, VŠ
18–26 let ?
699 Kč
Už nestuduji
18–99 let ?
799 Kč
Jsem hogo-fogo
6–99 let ?
1799 Kč
Golden VIP vstupenka ?
2499 Kč
Nic mě nezastaví
0–99 let ?
399 Kč

Zadej své údaje

Vyber způsob platby *

* Všechny položky jsou povinné.

Po přijetí platby ti budou vstupenky zaslány na e-mail (vč. daňového dokladu).

Rekapitulace

0x Kids12 vstupenka 0 Kč
0x Sweet17 vstupenka 0 Kč
0x Student26 vstupenka 0 Kč
0x Klasická vstupenka 0 Kč
0x VIP vstupenka 0 Kč
0x Golden VIP vstupenka 0 Kč
0x ZTP vstupenka 0 Kč
Poštovné 0 Kč
Servisní poplatek 0 Kč

Údaje pro doručení

Telefon
E-mail
Celková cena: 0 Kč vč. DPH
vč. servisních poplatků

Prodávající: SHERWOOD Digital a.s.,
IČ 28465911, DIČ CZ28465911, plátce DPH

Hlavní partneři