Studenti UK HK
na Majáles!

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři!
Ahojky, jsme studenti lékařské a farmaceutické fakulty Karlovy univerzity v Hradci Králové. Po dlouhé pauze máme snahu vrátit hradecký Majáles zpátky studentům a pořádně to tu rozbalit. Tak se nestresuj kvetoucími kaštany a pojď s námi do ulic! Užij si tento měsíc nabitý akcemi a ukaž světu, že se kromě učení umíme i bavit!

Vstupenky na Majáles od Karlovky

Úvodní-fotka(1)
Kdo není na Majálesu, tak není!

KATEŘINA ČECHOVÁ
koordinátor studentských aktivit LF UK

Letošní akce širšího programu
 

cc-praha-kralovskaparty

20.3. - Královská losovačka

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

(neuvěříte, ale v BRNĚ) od 18:00 - Zahajovací akce královského klání roku 2024. Studenty z brněnských, pražských, hradeckých a ostravských univerzit čeká nadupaný program, kde soutěživost rozhodne o tom, kterou kapelu si vylosují do majálesového průvodu. Jedinečný večer, na který se rozhodně nezapomene!

cc-praha-stavbamajky

2.4. - Stavění Májky

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Masarykovo náměstí od 17:00 - Zažij nezapomenutelnou oslavu jara a studentství! Přidej se ke studentům hradeckých univerzit a doraž na slavnostní vztyčení a křest tradiční majálesové májky! Pořádnou párty na Masarykově náměstí budou mít na svědomí kandidáti na krále a královnu majálesu společně se svými družinami.

cc-brno-studentkapely

9.4. - Majáles Bands

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

AC Klub od 19:00 - Tvoříme dějiny a vybíráme budoucí headlinery Majálesu ze studentských kapel. Přijď podpořit svého favorita na našlapané klubové finále a dej mu svůj hlas v soutěži o ceny, které vystřelí jeho kariéru na nový level. Kromě koncertu kapel se ale chystá i sakra dobrá party! S každým vypitým drinkem podpoříš svou univerzitní družinu na cestě za vítězstvím v majálesovém boji!

RUN FOR LIFE

15.4. - Run for life (LFHK)

Šimkovy sady v 16:00 - Další ročník legendárního běhu je zpět! Za účasti představitelů lékařské i farmaceutické fakulty proběhne závod o putovní pohár. Která fakulta ho získá? O tom rozhodne počet závodníků z jednotlivých fakult! Moc rádi přivítáme i všechny zájemce z řad veřejnosti. Chceš pomoci druhým a zároveň udělat něco pro sebe? Tak si přijď zaběhat na benefiční běh Zachraň život během!

TUU5ac700_225140_3660950

19.4. - Hradec na bruslích

Ulrichovo náměstí od 17:30 - Legendární jízda na bruslích Hradcem se vrací v plné polní! Nasaď brusle a pojď si užít unikátní jízdu uzavřenými hradeckými ulicemi. Čeká tě příjemná trasa, kterou zvládne opravdu každý.

cc-hradec-pruvod

20.4. - Majálesový průvod

U Pileťáku od 10:30 - Majálesový průvod otevírá velkolepé zakončení měsíce studentských oslav - Hradecký Majáles Open-Air 2024. Kandidáti na Krále a Královnu s hradeckými studenty připraví alegorické vozy s top kapelami naší scény. Společně projedou Hradcem od Pileťáku až k Parku360, kde otevřou brány Majálesu. Obleč se do barev své univerzity, střední školy, nebo sám za sebe a vyraž s námi v sobotu dopoledne vytvořit největší majálesový průvod, který Hradec zatím zažil!

Kandidátka na královnu UK

KAROLÍNA PROCHÁZKOVÁ - Ahojky, jmenuju se Karolína Procházková, ale raději mě oslovujte Karolína z Karolina nebo Vaše Veličenstvo. Studuji všeobecné lékařství, mám ráda dobrou kávu, trapný humor a hezké oblečení.

Hlasuj pro mě!

Karolina_web
Není důležitý, co děláš, ale jak u toho vypadáš.

KAROLÍNA
kandidátka na královnu Majálesu za LF UK

Kandidát na krále UK

ŠIMON PEŇÁZ - Ahoj já jsem Šimon a jakožto dlouholetý hráč fotbalu vím, co je to sedět na lavičce. Proto je trůn pro mě ideální. Pohádky taky sleduju, sem tam někoho rád popravím, zkrátka ani Jan Lucemburský by to nedovedl lépe. Každý hlas je pro mě jako zlatý bludišťák.

Hlasuj pro mě!

Šimon_web
Hudba, Tanec, Holky, Plekanec.

ŠIMON
kandidát na krále Majálesu za LF UK

Majáles má skvělé partnery!