S Karlovkou
na Majáles!

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři!
Ahojky, jsme studenti lékařské a farmaceutické fakulty Karlovy univerzity v Hradci Králové. Po dlouhé pauze máme snahu vrátit hradecký Majáles zpátky studentům a pořádně to tu rozbalit. Tak se nestresuj kvetoucími kaštany a pojď s námi do ulic! Užij si tento měsíc nabitý akcemi a ukaž světu, že se kromě učení umíme i bavit!

Vstupenky na Majáles od Karlovky

zahlavi-skol-ukhradec
Sůl do nosu, citron do očí a ty na Majáles!

VAŠEK
Kandidát na krále Majálesu za LF UK, král tequily

Letošní akce širšího programu
 

cc-praha-kralovskaparty

22.3. - Královská losovačka

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

(neuvěříte, ale v BRNĚ) od 20:00 - Zahajovací akce královského klání roku 2023. Studenty z brněnských, pražských, hradeckých a ostravských univerzit čeká nadupaný program, kde soutěživost rozhodne o tom, kterou kapelu si vylosují do majálesového průvodu. Jedinečný večer, na který se rozhodně nezapomene!

cc-brno-studentkapely

4.4. - Majáles Bands

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

AC Klub od 19:00 - Tvoříme dějiny a vybíráme budoucí headlinery Majálesu ze studentských kapel. Přijď podpořit svého favorita na našlapané klubové finále a dej mu svůj hlas v soutěži o ceny, které vystřelí jeho kariéru na nový level. Kromě koncertu kapel se ale chystá i sakra dobrá party! S každým vypitým drinkem podpoříš svou univerzitní družinu na cestě za vítězstvím v majálesovém boji!

cc-praha-stavbamajky

12.4. - Stavění Májky

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Masarykovo náměstí od 17:00 - Zažij nezapomenutelnou oslavu jara a studentství! Přidej se ke studentům hradeckých univerzit a doraž na slavnostní vztyčení a křest tradiční majálesové májky! Pořádnou party na Masarykově náměstí budou mít na svědomí kandidáti na krále a královnu majálesu společně se svými družinami.

cc-brno-charitativni-beh

17.4. - Run for life

Lékařská fakulta UKHK od 16:00 - Další ročník legendárního běhu je zpět! Za účasti představitelů lékařské i farmaceutické fakulty proběhne závod o putovní pohár. Která fakulta ho získá? O tom rozhodne počet závodníků z jednotlivých fakult! Moc rádi přivítáme i všechny zájemce z řad veřejnosti. Chceš pomoci druhým a zároveň udělat něco pro sebe? Tak si přijď zaběhat na benefiční běh Zachraň život během!

cc-hradec-brusle

21.4. - Hradec na bruslích

Ulrichovo náměstí od 17:30 - Legendární jízda na bruslích Hradcem se vrací v plné polní! Nasaď brusle a pojď si užít unikátní jízdu uzavřenými hradeckými ulicemi. Čeká tě příjemná trasa, kterou zvládne opravdu každý.

cc-hradec-pruvod

22.4. - Majálesový průvod

Baťkovo náměstí od 10:00 - Majálesový průvod otevírá velkolepé zakončení měsíce studentských oslav - Hradecký Majáles Open-Air 2023. Kandidáti na Krále a Královnu s hradeckými studenty připraví alegorické vozy s top kapelami naší scény. Společně projedou Hradcem z Baťkova náměstí až za Pileťák, kde otevřou brány Majálesu. Obleč se do barev své univerzity, střední školy, nebo sám za sebe a vyraž s námi v sobotu dopoledne vytvořit největší majálesový průvod, který Hradec zatím zažil!

Kdo není na Majálesu, tak není!

LAURA KRIVDOVÁ
koordinátor studentských aktivit LF UK

Kandidátka na královnu UK

KAČENA - Ahoj, jmenuju se Kateřina Putnová, ale nikdo mi neřekne jinak než Kačena.
Kromě pití a brečení, že se musím učit, umím i dobře používat filtry na instagramu. Křehká a něžná královna je mýtus. Volte Kačenu!

Hlasuj pro mě!

fotosite23-kralovna-uk-hk2

Kandidát na krále UK

VAŠEK - Čau, jmenuju se Vašek Roudný. Moje motto je memez, tequila a chlebíčky.
Bohužel si nepamatuju, jak jsem se ke kandidatuře dostal a prý se to už nedá zrušit, takže se připravte na záplavu špatného humoru s podtónem hardbassu.

Hlasuj pro mě!

fotosite23-kral-ukhradec

A tohle je neuvěřitelný program letošního Majáles Open-Airu

Hradecké oslavy vyvrcholí
v sobotu 22. dubna
:

od 10:00 - majálesový průvod centrem Hradce
od 12:00 - Majáles Open-Air u Pileťáku (ul. Ak. Bedrny)
 

posmock-hradec-mob posmockup-hradec

Hlavní partneři