Studenti UHK
na Majáles!

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři! Stavění májky, královské akce a večírky, soutěž kapel, Hradec na Bruslích a velkolepé vyvrcholení oslav - majálesový průvod Hradcem a jedinečný Open-Air.

Vstupenky na Majáles od UHK

Úvodní-fotka(1)
Kdo není na Majálesu, tak není!

FILIP HORÁK
koordinátor studentských aktivit UHK

Letošní akce širšího programu
 

cc-praha-kralovskaparty

20.3. - Královská losovačka

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

(neuvěříte, ale v BRNĚ) od 18:00 - Zahajovací akce královského klání roku 2024. Studenty z brněnských, pražských, hradeckých a ostravských univerzit čeká nadupaný program, kde soutěživost rozhodne o tom, kterou kapelu si vylosují do majálesového průvodu. Jedinečný večer, na který se rozhodně nezapomene!

cc-praha-stavbamajky

2.4. - Stavění Májky

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Masarykovo náměstí od 17:00 - Zažij nezapomenutelnou oslavu jara a studentství! Přidej se ke studentům hradeckých univerzit a doraž na slavnostní vztyčení a křest tradiční majálesové májky! Pořádnou párty na Masarykově náměstí budou mít na svědomí kandidáti na krále a královnu majálesu společně se svými družinami.

cc-brno-studentkapely

9.4. - Majáles Bands

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

AC Klub od 19:00 - Tvoříme dějiny a vybíráme budoucí headlinery Majálesu ze studentských kapel. Přijď podpořit svého favorita na našlapané klubové finále a dej mu svůj hlas v soutěži o ceny, které vystřelí jeho kariéru na nový level. Kromě koncertu kapel se ale chystá i sakra dobrá party! S každým vypitým drinkem podpoříš svou univerzitní družinu na cestě za vítězstvím v majálesovém boji!

RUN FOR LIFE

15.4. - Run for life (LFHK)

Šimkovy sady v 16:00 - Další ročník legendárního běhu je zpět! Za účasti představitelů lékařské i farmaceutické fakulty proběhne závod o putovní pohár. Která fakulta ho získá? O tom rozhodne počet závodníků z jednotlivých fakult! Moc rádi přivítáme i všechny zájemce z řad veřejnosti. Chceš pomoci druhým a zároveň udělat něco pro sebe? Tak si přijď zaběhat na benefiční běh Zachraň život během!

TUU5ac700_225140_3660950

19.4. - Hradec na bruslích

Ulrichovo náměstí od 17:30 - Legendární jízda na bruslích Hradcem se vrací v plné polní! Nasaď brusle a pojď si užít unikátní jízdu uzavřenými hradeckými ulicemi. Čeká tě příjemná trasa, kterou zvládne opravdu každý.

cc-hradec-pruvod

20.4. - Majálesový průvod

U Pileťáku od 10:30 - Majálesový průvod otevírá velkolepé zakončení měsíce studentských oslav - Hradecký Majáles Open-Air 2024. Kandidáti na Krále a Královnu s hradeckými studenty připraví alegorické vozy s top kapelami naší scény. Společně projedou Hradcem od Pileťáku až k Parku360, kde otevřou brány Majálesu. Obleč se do barev své univerzity, střední školy, nebo sám za sebe a vyraž s námi v sobotu dopoledne vytvořit největší majálesový průvod, který Hradec zatím zažil!

Kandidátka na královnu UHK

NIKOLA STEHLÍKOVÁ - Ahoj! Mé jméno je Nikola a jsem studentkou 2. ročníku peďáku na UHK, kterou letos budu reprezentovat jako kandidátka na královnu Majálesu. Mezi mé silné stránky patří komunikativnost a přijímat život s humorem. Můžete mě potkat u dortíku s dobrým kafem, ale také na sportovních akcích, kde zkouším nové výzvy. Také se ráda bavím a poznávám nová místa a jídla. Občas mě můžete potkat jakožto vzorného studenta na baru, ale to opravdu VÝJIMEČNĚ ! Tak doufám, že dorazíš na naše akce a společně si připijeme!

Hlasuj pro mě!

Nikola_web
Kdo se ráno nestydí, ten se večer nebavil.

NIKOLA
kandidátka na královnu Majálesu za UHK

Kandidát na krále UHK

TOMÁŠ ČAPEK - Zdarec, jsem Tomáš, ale ani máma mě tak neoslovuje. Většina lidí mi spíš říká Čáp / Čip / Žabec. Studuju třetím rokem ekonomiku a management na FIMce a jsem letošní kandidát na krále za UHK. Během studia se mi už podařilo stát se šampionem v šipkách a lasergame, tak bych to teď rád dotáhl na nejvyšší úroveň a stal se králem. Kvůli této hodnosti se učím exovat pivo, abych mohl UHK dobře reprezentovat na soutěžích proti ostatním univerzitám. Doufám, že to utrpení bude stát za to, protože exování fakt nenávidím!

Hlasuj pro mě!

Tomáš_web
Neber to tak vážně.

TOMÁŠ
kandidát na krále Majálesu za uhk

2. nejkrásnější kampus

Začni psát svůj příběh na Univerzitě Hradec Králové

Studuj v moderním kampusu v centru historického města Hradce Králové. Živoucí město plné kultury, dobrého jídla, pití a překrásné architektury ti přiroste k srdci natolik, že už tě nikdy nepustí! Vybrat si můžeš z více než dvou stovek studijních programů na čtyřech fakultách.

Pedagogická fakulta UHK

Peďák je tím správným místem nejen pro budoucí učitele, máme totiž širokou nabídku i neučitelských programů. Své si u nás najdou také budoucí asistenti nebo vychovatelé, koordinátoři prevence, průvodci, tiskoví mluvčí, výtvarníci, hudebníci nebo grafici! V rámci učitelství nabízíme volnou kombinovatelnost učitelských specializací, takže třeba češtinu u nás můžeš studovat klidně s tělocvikem, angličtinou nebo prostě s tím, co tě baví.

Fakulta informatiky a managementu UHK

Na několikanásobně oceněné Fakultě roku mezi fakultami s ekonomickým zaměřením nabízíme studium informatiky, managementu, ekonomie, cestovního ruchu a datové vědy! Naši absolventi jsou ajťáci, developeři, finanční manažeři, ekonomové, bankéři nebo průvodci. Velký důraz klademe na moderní výuku, proto nabízíme i 250 e-předmětů různých zaměření!

Filozofická fakulta UHK

Kromě tradičních oborů jako jsou archeologie, filozofie a společenské vědy, historické vědy, politologie, sociální práce nebo sociologie můžeš na fakultě studovat i několik specifických a jedinečných programů. Třeba politologii – africká studia, politologii – latinskoamerická studia nebo prezentaci a ochranu kulturního dědictví. Na fakultě funguje 7 studentských spolků, které pořádají různé akce, přednášky, besedy, exkurze, a hlavně tu jsou pro tebe! Když něco nevíš, je super mít starší spolužáky, kteří rádi poradí.

Přírodovědecká fakulta UHK

Na PřF pronikneš do tajů přírodních věd, jako je chemie, biologie, fyzika, informatika a matematika. Na výběr máš z mnoha přírodovědných oborů a některé z nich jen tak někde v republice nenajdeš. Naši absolventi pak pracují např. v oblasti ekologie nebo v laboratořích jako biochemici a toxikologové. Na fakultě můžeš studovat také programy se zaměřením na vzdělávání.

Více informací najdeš na www.mojeuhk.cz

Majáles má skvělé partnery!