Majáles Band Contest

Střední školy


Soutěž středoškolských studentských kapel je tady! Přihlas svoji kapelu do soutěže o ceny, které nakopnou vaši kariéru

Postupující kapely

na finálový večer v AC Clubu

 
NOSTÆ ox_16_9

NOSTÆ ox

NOSTÆ ox je umělec, který se vydává se svou hudbou do neznáma. Experimentuje a hledá zvuk, který přináší publiku silnou emoci. Emoci, kterou nikde jinde nezažijí. NOSTÆ ox, celým jménem Nostagia Ægonia 010. Jeho písně se zabývají tématy jako jsou deprese, sny, láska, zlomená srdce, zmarněné životy a vlastní prožitky ze světa kolem něho. NOSTÆ ox si všechny své písně sám produkuje a píše. Pochází z Hradce Králové a je mu 19 let. Právě Hradec Králové v něm utvořil umělce, kterým nyní je a bude ho navždy v srdci provázet.

Co získá vítězná kapela?

1V4A7553

Produkci vlastního songu od špičkového producenta

Posuneš svoji hudební kariéru na další úroveň! Zařídíme tobě a tvojí kapele den ve studiu se zkušeným špičkovým producentem, který se postará o to, aby vaše další nahrávka byla hit.

1V4A7454

Artist lístky na Hradecký Majáles 2024

Užij si Majáles s plnou parádou, jako pravá celebrita. S Artist lístky pro členy kapely a doprovod máte přístup do zákulisí festivalu, kde se pohybují i všichni naši účinkující. Ideální příležitost navázat zajímavé hudební kontakty.

1V4A7599

Rozhovor a vysílání vlastní skladby v rádiu

Dostanete svoji hudební tvorbu mezi lidi! Díky Majálesu se vaše skladby objeví v rádiu, navíc k tomu budete moci v živém vysílání povykládat o své hudební cestě.

Rádi bychom tě pozvali na
finálový večer v AC klubu!

Nabušené finále soutěže kapel proběhne v úterý 9. dubna v hradeckém AC Klubu. Právě zde rozhodne publikum svými hlasy o tom, kdo z postupujících se stane vítězem!

Sleduj FB událost

Majáles má skvělé partnery!