Nová krev

Soutěž o nejlepší středoškolskou studentskou kapelu je tady!
Přihlaš se a zahrej si na Majálesu 2020!

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pouze pro středoškolské kapely (soutěž pro VŠ kapely najdete zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti jsou alespoň dva aktivní studenti střední školy v kapele.

Soutěže se nemohou zúčastnit kapely, které se v kategorii středoškolských kapel v minulých letech umístily na 1. místě a zahrály si tak na Majáles Open Airu.

Podmínkou účasti v soutěži je rezervace vašeho času v pátek 24. dubna (v případě postupu). 

Průběh soutěže

Přihlašování kapel běží až do úterý 31.března 23:59. Poté následuje internetové kolo, kde široká veřejnost zvolí svými hlasy dvě postupující skupiny. Hlasování potrvá do pátku 17. dubna 23:59 a poté budou vyhlášeny výsledky. Dvě nejlepší kapely se zúčastní finálového živého hraní 24. dubna 2020 v hradeckém AC klubu. Z finálového večera vzejde celkový vítěz - kapela, která za své vystoupení získá nejvíce hlasů od fanoušků a publika.

 

Co získá tvá kapela?

Zahrajete si na Majáles Open Airu

Vítězná kapela bude hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové vítězné kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář a proplacení cestovních nákladů (finanční prémie je součástí výhry - viz níže).

Cena pro vítěze

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - finanční prémii 10.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely, ale jestli to samou radostí všechno spláchnete oslavou vašeho vítěžství - to už je na vás. :)

Přihlaš se zde:

Přihláška

Kontaktní osoba (manažer, kapelník)PřílohyVšechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pivní
partner
Hlavní partneři