Eliška Brotánková

Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta

brotankova_340x.jpg

Je mi 21 let a studuji Univerzitu Hradec Králové, 2. ročník oboru Cizí jazyky pro cestovní ruch - anglický a německý jazyk. Z toho plynou také některé mé záliby, jako například cestování. Mým největším koníčkem je v současné době tanec s obručí (hoop-dance), kterému se věnuji už čtyři roky. Učím se ho sama, podle videí, protože ho v okolí nikdo nevyučuje. Před pár týdny jsem měla své první oficiální vystoupení. Celkově mám moc ráda pohyb a různé sporty, oblíbila jsem si například také zumbu nebo volejbal. V neposlední řadě miluji dobré jídlo, jako asi skoro všichni.
V Hradci Králové žiji momentálně druhým rokem, kvůli studiu vysoké školy, jinak jsem až z Chomutova. Hradec jsem si za tu dobu hodně oblíbila, mimo jiné hlavně proto, že je tu velké množství akcí a člověk se nikdy nenudí. A Majáles je jednou z nejlepších. Minulý rok jsem si ho moc užila. Hradec Králové je vyloženě studentské město, a já hrdě reprezentuji UHK.

Jaké vlastnosti by měla mít správná Miss?

Správná Miss by podle mě rozhodně měla být usměvavá a veselá. Také by měla být sama sebou a mít sama sebe ráda, protože to je základ, samozřejmě všeho s mírou.

Proč bych měla vyhrát já aneb moje dobré vlastnosti?

Mezi mé dobré vlastnosti patří například to, že se snažím v každém vidět něco dobrého a dokážu si ze sebe udělat legraci. A proč bych měla vyhrát? Třeba proto, že jsem živým příkladem toho, že nemusíte být z Hradce na to, abyste ho milovali.

Moje nejhorší vlastnost?

Mou nejhorší vlastností je asi nerozhodnost, kolikrát nad některými věcmi polemizuji a přemýšlím moc dlouho. Nebo dobrosrdečnost. K lidem jsem moc milá a dělá mi problém říct „ne“, až se mi to někdy nevyplácí. Vidíte, už jsem zase nerozhodná, neumím vybrat jen jednu vlastnost.

Fotoreportáž

brotankova02-1.jpg
brotankova05-1.jpg
brotankova01-1.jpg
brotankova06-1.jpg
brotankova03-1.jpg
brotankova04-1.jpg
Pivní
partner
Hlavní partneři