Majáles Band Contest

Vysoké školy

Soutěž vysokoškolských studentských kapel je tady! Přihlas svoji kapelu do soutěže o ceny, které nakopnou vaši kariéru

Postupující kapely

na finálový večer v AC Clubu

 
B1NARY_16_9

B1NARY

Kapela B1NARY funguje 4.rokem. Jejich zvuk je revoluční, pulzující a svěží. Současná kapela hraje cokoli od špičkového pop rocku, vysokoenergického punku po moderní rap metal. B1NARY produkuje a hraje vlastní originální a nadčasovou hudbu. Mimořádně silný a syrový vokál v kombinaci s jedinečně barevným hlasem Manuela, který je hlavním zpěvákem i pianistou, doprovázený bohatými a průraznými kytarovými zvuky Ondry, čistě výjimečnými bicími Karla a hutným a ostrým zvukem baskytaristy Samuela vytváří hudební zážitek plný svěžích, podmanivých, harmonických vibrací a „naboostované“ energie.

Šmpenzoo_16_9

Šimpenzoo

Ahoj, jsem mladý student, který se hudbě věnuje už 3 roky. Můj žánr je funk, rok a alternativní pop. Na pódiu dokážu udělat dobrou show, kde vystupuju se svoji baskytarou. Mám za sebou 3 vystoupení, účast v MAG WRAPU a hrál jsem s kapelou Fullstop na baskytaru necelý rok. Skládání hudby mě dělá opravdu radost a chtěl bych v tom nadále pokračovat.

Adusha_16_9

Adusha

Jsem písničkářka jménem Adusha, tvořím vlastní písničky na poli Popu/Popfolku. Dostala jsem se do finále ČSMT 2023 a skládám ve 3 jazycích.

Co získá vítězná kapela?

1V4A7553

Produkci vlastního songu od špičkového producenta

Posuneš svoji hudební kariéru na další úroveň! Zařídíme tobě a tvojí kapele den ve studiu se zkušeným špičkovým producentem, který se postará o to, aby vaše další nahrávka byla hit.

1V4A7454

Artist lístky na Hradecký Majáles 2024

Užij si Majáles s plnou parádou, jako pravá celebrita. S Artist lístky pro členy kapely a doprovod máte přístup do zákulisí festivalu, kde se pohybují i všichni naši účinkující. Ideální příležitost navázat zajímavé hudební kontakty.

1V4A7599

Rozhovor a vysílání vlastní skladby v rádiu

Dostanete svoji hudební tvorbu mezi lidi! Díky Majálesu se vaše skladby objeví v rádiu, navíc k tomu budete moci v živém vysílání povykládat o své hudební cestě.

Rádi bychom tě pozvali na
finálový večer v AC Klubu!

Nabušené finále soutěže kapel proběhne v úterý 9. dubna v hradeckém AC Klubu. Právě zde rozhodne publikum svými hlasy o tom, kdo z postupujících se stane vítězem!

Sleduj FB událost

Majáles má skvělé partnery!