Krušovice Contest studentských kapel

Soutěž o nejlepší vysokoškolskou studentskou kapelu je tady!
Přihlaš se a zahrej si na Majálesu 2020!

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pouze pro vysokoškolské kapely (soutěž pro SŠ kapely najdete zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti jsou alespoň dva aktivní studenti vysoké školy v kapele.

Soutěže se nemohou zúčastnit kapely, které se v kategorii vysokoškolských kapel v minulých letech umístily na 1. místě a zahrály si tak na Majáles Open Airu.

Podmínkou účasti v soutěži je rezervace vašeho času v čase finálového večera (v případě postupu). 

Průběh soutěže

Přihlašování kapel stále probíhá. Poté následuje internetové kolo, kde široká veřejnost zvolí svými hlasy dvě postupující skupiny. Hlasování potrvá do pátku 17. dubna 23:59 a poté budou vyhlášeny výsledky. Dvě nejlepší kapely se zúčastní finálového živého hraní v hradeckém AC klubu. Z finálového večera vzejde celkový vítěz - kapela, která za své vystoupení získá nejvíce hlasů od fanoušků a publika.

 

Co získá tvá kapela?

Zahrajete si na Majáles Open Airu

Vítězná kapela bude hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové vítězné kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář a proplacení cestovních nákladů (finanční prémie je součástí výhry - viz níže). 

Cena pro vítěze

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - finanční prémii 5.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely a pivní rentu značky Krušovice (288 piv).

 

Přihlaš se zde:

Přihláška

Kontaktní osoba (manažer, kapelník)PřílohyVšechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pivní
partner
Hlavní partneři