Domi

Za Karlovu Univerzitu

Hradec-Kralovna-UK-420x520
Ahoj, jsem Dominika je mi 21 let a studuji prvním rokem na lékařské fakultě v Hradci. O této cestě jsem snila už od 3 let, a navzdory všem haterům mě tu máte. Svůj volný čas ráda trávím především ve stáji se svým koněm, a nebo cestováním a poznáváním světa. Jsem trochu blázen, mám tendenci být pro každou ptákovinu, zkrátka si ráda užívám život. Co se týče jídla tak miluju (pink)gin a tonic. Mohla bych jíst jen toto a nic by mi nescházelo.
Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2022?

Jsem hodně soutěživá, královnou bych se chtěla stát protože mám ráda velké akce a chci se podílet na největší studentské party. (A taky protože můžu 😜)

Co pro tebe znamená Hradec a čeho si na městě nejvíc vážíš?

Hradec pro mě znamená hlavně osamostatnění a objevení vysokoškolského života. Na Hradci se mi líbí, že je tady všechno po ruce, že je to studentské město a to, že jsem tu potkala spoustu skvělých lidí. Proto mám k Hradci velké pouto. Je to zkrátka město, kde jsem se naučila samostatnosti a našla si spoustu nových přátel.

Je ještě něco co bys nám chtěla sdělit?

Největší chyba, kterou v životě můžeš udělat, je mít neustále strach, že nějakou uděláš.

Ráda bych tě pozvala na:
Majálesový Průvod

Uvidíme se v majálesovém studentském průvodu - ten vyráží z centra Hradce (Baťkova náměstí) v hlavní den oslav až k místu konání Majálesu!

Podívej se, jaká atmosféra tě čeká!

Hlavní partneři