Peterko

Univerzita Karlova

peterko_transparent
Co vám chci zaručit?
  • Určitě je mnoho z vás nebo znáte někoho kdo na Majáles nejde, protože mu tam chybí stage na EDM styl hudby. Co to pro vás znamená? Bude o důvod víc, proč na Majáles přijít. Víc lidí = levnejší vstupenky = lepší zábava i s kámošema, který by jinak nepřišli. Jsem DJ medického spolku s mezinárodním působením, takže dokážu vybrat lidi, kteří poteší publikum.
  • Jsi jeden z těch eko-bio-etno lidí, kterým záleží na naší planetě? Super, protože mně na ní záleží také. Prosadím si eko-festival. Neboj, nedostanete žádné re-useable papírové kelímky. Znovupoužívání plastových je fajn. Ale kalit v odpadcích taky není zrovna příjemný. Zasloužím se o to, aby lidi využívali separovaný odpad aktivně. Jak? Za vysbírání odpadu určité hmotnosti dostaneš pivo zdarma. To se oplatí hned 2x.

Jsem student medicíny a vím, jak to na Majálesu chodí, takže následující seznam „slibů“ je připraven přímo pro tebe. Všichni přece víme, jak to funguje s volebníma slibama ne?

  • Každý si dokáže představit situaci, kdy je time-schedule na tvý oblíbený intrerprety krátkej. Samozřejmě si myslel na povinnost pitného režimu a doplňoval jsi tekutiny jak to jenom šlo. No jít na toi-toi se ti hnusí a zároveň tam je řada na 2 hodiny. Řešení je prostý. Nech se náma zacévkovat a nemusíš se starat o dobíhaní na záchod.
  • Taky víme, jak to na tých toi-toikách funguje. Když to na tebe příde, tak to příde. Proto se postaví menší stan, kde se můžeš ty a tvoje drahá polovička v příjemnejším prostředí oddat jeden druhému. Neboj, kondomy budou pravidelně doplňovány!
  • V neposlední řadě je tu bod pro všechny ty, co se nechtějí dělit o svůj osobní prostor v přeplněné hradecké MHD, nebo jim nezůstaly peníze na taxíka. Dojdi k nám a my ti uděláme výplach žaludku i napíchnem infuzi na instantní vystřízlivění a ty můžeš klidně odjet vlastním autem domů.

Takže tady je mých 5 základních důvodů proč volit mě. Luv ya!!

Fotoreportáž

Peterko
Pivní
partner
Hlavní partneři