Filip

Za Univerzitu Hradec Králové

Hradec-Kral-UHK-420x520

Vedení královského dvora není snadný úkol, proto jsem se začal připravovat na budoucnost za pomoci studia vysoké školy. Dlouhé večery trávím bádáním nad možností zlepšení života občanů Hradce Králové. Odpočinku se mi dostává díky zlatavému moku, který si dopřávám s družinou mých nejbližších.

Mezi mé královské koníčky patří Anglický plnokrevník Štofus, Irský cob - Tadeus, Clydesdalský kůň – Domaus a Arabský plnokrevník – Mahmud.

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2022?

Můj úděl je jednoduchý. Jako král bych rád sjednotil své državy a zajistil krásný život nejen svým studentským spoluobčanům, ale i všem obyvatelům královského města Hradce Králové!

Co pro tebe znamená Hradec a čeho si na tomto městě nejvíc vážíš?

Všichni mí předkové pocházejí z Královehradeckého kraje. Otec s matkou se na studia přestěhovali do hlavního města, kde zplodili tři potomky. Já, jakožto jediný potomek po meči, jsem se rozhodl pro návrat do královského města a s tím začala i má cesta na královský trůn.

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit?

Celý svět je plný otvíráků.

Rád bych tě pozval na:
Majálesový Průvod

Uvidíme se v majálesovém studentském průvodu - ten vyráží z centra Hradce (Baťkova náměstí) v hlavní den oslav až k místu konání Majálesu!

Podívej se, jaká atmosféra tě čeká!

Hlavní partneři