Nová krev

Přijď podpořit nejlepší středoškolskou studentskou kapelu a dostaň ji na Hradecký Majáles 2017!
Doraz 5. dubna do AC klubu.

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pro středoškolské kapely (soutěž pro VŠ kapely zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 studenty libovolné SŠ.

Uzávěrka nominací středoškolských kapel na Hradecký Majáles 2017 je v pátek 24. března v 23:59!

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám v sobotu 25. března, kdy také bude zahájeno vlastní on-line hlasování. Hlasování potrvá do soboty 1. dubna 23:59 a následně budou vyhlášeny výsledky. Dvě nejlepší kapely se zúčastní finálového živého hraní 5. dubna 2017 v AC klubu. Z nich vzejde celkový vítěz soutěže na základě hlasování účastníků finálového večera a ten zahraje také na Majáles Open-Airu 21. dubna 2017.

 

Co získá tvá kapela?

Zahrajete si na Majáles-Open Airu

Vítězná kapela bude hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové vítězné kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář proplacení cestovních nákladů (finanční prémie je součástí výhry viz níže). 

Cena pro vítěznou kapelu

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - finanční prémii 10.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely, ale jestli to samou radostí všechno spláchnete oslavou ... to už je na vás :).

Níže naleznete seznam kapel, které postupují do finálového večera 5. dubna v AC klubu.

Pivní
partner
Hlavní partneři