Kateřina Elblová

Střední škola vizuální tvorby, Hradec Králové

elbova_340.jpg

Jmenuji se Kateřina Elblová a je mi 18 let. Studuji střední školu vizuální tvorby v Hradci Králové obor Floristický design. Chtěla bych se stát květinářkou. Svůj volný čas trávím mezi květinami v květinářství. Už druhým rokem zpívám v Tensingu. Nejraději však trávím čas s přáteli a podnikáme akce. Miluju zábavu a plno adrenalinu. Jsem velká optimistka a pořád se usmívám.

Jaké vlastnosti by měla mít správná Miss?
Miss by měla být sympatická, veselá, usměvavá, upřímná, pravdomluvná, spolehlivá a měla by si věřit.

Proč bych měla vyhrát já aneb moje dobré vlastnosti?
Za svou nejlepší vlastnost považuji to, že jsem velký optimista, stále se usmívám. Mezi mé dobré vlastnosti patří i upřímnost a obětavost. Ráda pomáhám lidem. Jsem přátelská a ráda se bavím, také jsem velice společenská. Občas i hodně upovídaná. Přátelé si mne váží, protože jsem laskavá a mohou mi věřit.

Moje nejhorší vlastnost?
Protože jsem ve znamení Váhy, tak moje nejhorší vlastnost je velká nerozhodnost. Nikdy se nedokážu rozhodnout, zda-li si koupit růžové nebo žluté tričko, když mi sluší obě. Nebo se nikdy nemohu rozhodnout mezi jablkem a banánem. Vždy potřebuji od někoho poradit a podle jeho rady se rozhoduji. Také jsem docela bordelář. Vždy si na stole uklidím, ale po chvíli si tam zase udělám nepořádek.

Fotoreportáž

elbova6.jpg
elbova5.jpg
elbova4.jpg
elbova2.jpg
elbova3.jpg
elbova1.jpg
Pivní
partner
Hlavní partneři