Březňák Contest studentských kapel

Přijď podpořit nejlepší vysokoškolskou studentskou kapelu a dostaň ji na Hradecký Majáles 2018
Doraz 30. března do AC klubu

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pouze pro vysokoškolské kapely (soutěž pro SŠ kapely najdete zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 aktivními studenty libovolné VŠ.

Soutěže se nemůže zúčastnit kapela, která se v předešlém roce umístila na 1. místě a zahrála si tak na Majáles Open Airu 2017.

Uzávěrka nominací vysokoškolských kapel je v pondělí 19. března v 23:59!

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám ve středu 21. března, kdy také bude zahájeno vlastní on-line hlasování. Hlasování potrvá do úterý 27. března 23:59 a následně budou vyhlášeny výsledky. Dvě nejlepší kapely se zúčastní finálového živého hraní 30. března 2018 v AC klubu. Z finálového večera vzejde celkový vítěz na základě nejvyššího počtu získaných hlasů od účastníků finálového večera. Vítěz soutěže si pak zahraje na jednom z hlavních pódií v rámci hlavního dne oslav Hradeckého Majálesu 20. dubna 2018.

 

Co získá tvá kapela?

Zahrajete si na Majáles-Open Airu

Vítězná kapela bude hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové vítězné kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář proplacení cestovních nákladů (finanční prémie je součástí výhry viz níže). 

Cena pro vítěznou kapelu

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - finanční prémii 5.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely a 365 piv značky Březňák.

Níže naleznete seznam kapel, které postupují do finálového večera 30. března v AC klubu.

Pivní
partner
Hlavní partneři